• fotobudka 360
  • wesela
  • eventy
  • fotobudka
  • urodziny
  • imprezy firmowe
Ładowanie
Dla kogo?
Na jakie okazje fotobudka klasyczna?
Fotobudka idealnie sprawdza się na weselach, imprezach firmowych, eventach, studniówkach, czy spotkaniach rodzinnych. Odlotowa Budka rozkręci każdą imprezę, dając wiele zabawy i niezapomniane zdjęcia.

Wesela

fotobudka — gwarancja dobrej zabawy

Niewątpliwie fotobudka na weselu to doskonała zabawa i świetna odskocznia od oficjalnej atmosfery ślubu. Zarówno państwo młodzi, jak i goście dzięki tej atrakcji będą mieli wspaniałe pamiątki w postaci zabawnych zdjęć.

Taka forma zdecydowanie przewyższa sztywne, ustawiane przez fotografa pozy i wymuszone uśmiechy. Fotobudka pełni również niezastąpioną atrakcję dla najmłodszych gości państwa młodych, bo które dziecko nie lubi się przebierać w maski, peruki czy kolorowe kapelusze? Jak się okazuje, dorośli uczestnicy zabawy weselnej również świetnie się odnajdują pośród tych przebieranek, co czyni ją jeszcze bardziej udaną. 

02

Imprezy firmowe

Nie masz pomysłu na imprezę integracyjną? 

Fotobudka to doskonała atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie firmowej. Bez względu na okazję – impreza integracyjna, jubileusz firmy, impreza świąteczna, targi i konferencje, piknik dla pracowników z rodzinami – klasyczna fotobudka to gwarancja rewelacyjnej zabawy oraz idealne narzędzie wspierające kreatywny marketing, mający na celu budowanie dobrego wizerunku firmy. Nic nie przyczyni się lepiej do integracji zespołu, niż rewelacyjna zabawa podczas pozowania do zdjęć, a zdjęcia z fotobudki na imprezie firmowej będą świetnym prezentem dla pracowników.

Eventy

fotobudka — gwarancja dobrej zabawy

Fotobudka to także świetny pomysł na promocję firmy podczas eventów, targów, konferencji czy spotkań branżowych.

Taka atrakcja z pewnością zainteresuje wszystkich uczestników imprezy i zachęci ich do odwiedzenia stoiska firmy. Na wydrukach pod zdjęciami można umieścić także nazwę firmy, logo oraz dane kontaktowe, co będzie stanowiło doskonały pomysł na oryginalną promocję biznesu i bez wątpienia sprawdzi się lepiej niż zwykłe ulotki reklamowe czy wizytówki. W czasie eventów powierzchnia fotobudki może zostać oklejona logiem i danymi firmy oraz dowolnymi grafikami. Na zamówienie można również wykonać specjalne tło, które będzie pełniło rolę „ścianki” zdjęciowej dla gości czy uczestników imprezy firmowej.  

Oferta - fotobudka klasyczna
Cennik