• fotobudka 360
  • wesela
  • eventy
  • fotobudka
  • urodziny
  • imprezy firmowe
Ładowanie
Na jakich imprezachsprawdzi się Fotobudka 360
Dla kogo?
Zakręcimy światem wokół Twoich Gości.
Z nami każdy event będzie niezapomniany

Wesela

Zaskocz gości

Fotobudka 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.


Oprócz tego, że rozkręcicie Wasze wesele i zapewnicie super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów – wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze z możliwością pobrania.

Do filmów możemy dodać wasze imiona oraz motyw z zaproszenia.

Eventy firmowe

Świetne narzędzie marketingowe

Selfie 360 to niezapomniana zabawa, ale także nowoczesne i przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki naszej platformie z powodzeniem zaangażujesz konsumenta w markę oraz zwiększysz jej rozpoznawalność w Internecie.

Twoi Goście udostępniając nagrane video stają się natychmiastowymi ambasadorami marki, docierając do wszystkich swoich kontaktów w social-mediach .

Jeśli chcesz, aby Klienci jeszcze lepiej zapamiętali Twoją markę, każdy film można oznakować logiem, dodać konkretny podkład muzyczny lub inne materiały związanymi z Twoją firmą. To sprawi, że udostępniane filmiki w mediach społecznościowych będą napędzać Twoją markę w Internecie.

Imprezy prywatne

Zabawa

Obrotowe fotobudki to popularna atrakcja także wśród prywatnych osób, które nie chcą, by ich przyjęcie było takie jak wszystkie inne. Filmy 360 stopni dostarczają wyjątkowej radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Każdy film jest unikatowy. To kreatywność osób na platformie decyduje głównie o ostatecznym efekcie.

Fotobudka 360 może też stanowić bazę do wielu imprezowych wyzwań. Konkurencja nagrania najlepszego boomerangu lub filmu slow motion? Z pewnością znajdzie się wielu chętnych. A może zabawa w odtworzenie scen z filmów Hollywood? Możliwości atrakcji jest wiele!

Oferta - Fotobudka 360
Cennik